Seznam článků Itálie Sicílie Malta

Seznam článků Itálie Sicílie Malta

Image

Rozhodl jsem se nejenom pokračovat v plavbách, ale i pokračovat v psaní o nich a o světě kolem námořního jachtingu. A tak jsem z článků z poslední plavby udělal kapitolu, která má čestné místo v menu mého blogu.

Image

Je zde již po boku následující plavby, kterou chystám na červen do Chorvatska. Hodlám zde psát také o celé přípravě a jak to vůbec chodí, pokud si sami půjčujete loď. Crew List do Chorvatska zdáse stále není kompletní a je dost možné, že zde budu v brzké době psát jak hledáme jednoho plavčíka, posledního člena posádky.

Chorvatsko 06 2013 Info

Také stále čekám, až se někdo odhodlá nahrát svoje fotky a videa na internet a pošle mně odkaz. Se svolením to nejzajímavější pak zde budu prezentovat. Jak to však bývá po tak dlouhém volnu máme všichni dost co dohánět a čas na sdílení fotek je opravdu omezený.

Neslibuji, že budu psát každý den, každopádně z plaveb, regat a výstav určitě. Občas přidám recenzi či článek o něčem zajímavém. Můj jazýček je opravdu mlsný a tak se tu objeví časem i pár receptů na dobré jídlo nejen z cest a na cesty.

image

Díky Sailor WLK

718 celkem zobrazeno 1 dnes zobrazeno
FacebookTwitterGoogle+Share