45. Setkání Jachtařů Libštát - část druhá

45. Setkání Jachtařů Libštát – část druhá

Mirek Račan-Východním pobřežím Středoamerických republik 2 (Large)Mirek Račan-Východním pobřežím Středoamerických republik (Large)

Odpoledne Mirek Račan pokračoval přednáškou o východním pobřeží Středoamerických republik. Velice zajímavá přednáška doplněná spoustou nádherných fotek. Mirka můžete znát například díky jeho knize Se Sněhurkou Kolem Světa, kterou, pokud nemáte, vřele doporučuji. A zakoupit ji můžete například zde. Více o Mirkovi a jeho plavbě kolem světa najdete na jeho webu, který vede jako svůj plavební deník a kde lze sledovat i jeho aktuální polohu. www.snehurka-yacht.cz

JIri Denk Prezentace Jiri Denk

Další, kdo potěšil vyprávěním o plavbě kolem světa, byl Jiří Denk, který nás svou prezentací dostal na obrácenou stranu světa. Jeho plavbu kolem světa můžete sledovat na webu www.plavbakolemsveta.cz . Krom jiného jsme se dozvěděli, že koupil novou loď a Altego, s kterou obeplul svět, je tedy na prodej. Koupil vetší.

Martin Doleček pokračoval další přednáškou, jejíž velkou část tvořila projekce jeho filmu. Opravdu povedený film, tak trochu odlišný od ostatních jachtařských reportážních filmů. Velkou zásluhu na tom má Pepa Prokop, druhý člen posádky na plavbě přes Atlantik. Osobně doufám, že to není jejich poslední počin. Pokud jste film ještě neviděli, máte možnost ho shlédnout v Hotelu Fortuna 19.2. v Praze. 

Poslední a třetí část bude následovat.

1005 celkem zobrazeno 1 dnes zobrazeno
FacebookTwitterGoogle+Share